Workshopy ve školách

Objednejte vzdělávací workshop pro své studenty. Zábavným a interaktivním způsobem je naučíme, jak se o své zdraví správně starat.

Jak workshop probíhá?

Uspořádáme u vás vzdělávací workshop, na kterém vám studenti lékařské fakulty a mladí lékaři vysvětlí, jak předcházet a včas odhalit nejrůznější onemocnění, i jak se zachovat ve chvíli, kdy potkají vás nebo někoho ve vašem okolí.

Jakým tématům se věnujeme

Prevence rakoviny
#prsakoule

V rámci workshopu #prsakoule učíme, jak správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak případnou rakovinu včas. Školíme na speciálních gumových modelech, ve kterých jsou ukryty bulky. Každý si tak může zkusit nahmatat, jak rakovina vlastně vypadá. Zmíníme i prevenci rakoviny děložního čípku, kůže a střeva a připomeneme, kam a kdy zajít na preventivní prohlídku.

Prevence infarktu
a mrtvice

Na workshopu Žiješ srdcem učíme, jak lidské srdce funguje a jak se o něj správně starat. Vysvětlíme, jak včas rozpoznat infarkt, mozkovou mrtvici a jiná onemocnění, i jak nejlépe pomoci člověku, který se v této v situaci ocitne. Dozvíte se, proč je důležité navštívit každé dva roky praktického lékaře, a jaké to je poslechnout si lidské srdce.

Reprodukční    zdraví

Na workshopu Dole dobrý učíme, jak předcházet a včas rozpoznat sexuálně přenosná onemocnění, i kam zajít, pokud se člověk v této situaci ocitne. Zmíníme také prevenci a léčbu neplodnosti, i dosud tabuizovaná témata inkontinence a erektilní dysfunkce. V neposlední řadě připomeneme různé formy antikoncepce a poučíme návštěvníky o správné technice jejího užívání.

Workshopy  v číslech

6

let
existence

150

mladých lékařů, mediků a členů týmu

1600

realizovaných
workshopů

83000

vyškolených
lidí

48

zachráněných životů

35000

fanoušků

Kolik školení stojí?

Hodina workshopu stojí 1 500 Kč nebo máte možnost stipendia.

Veškeré peníze použijeme na pokrytí nákladů spojených se školením, tj. tisk edukačních brožur, cestovné školitelů, amortizaci školících modelů a v neposlední řadě i výrobu propagačních materiálů, tj. placek a nálepek, které od nás žáci dostanou na památku.


Ceny zahrnují školení, cestovné dvou školitelů a veškeré materiály. Ceny jsou bez DPH.

Stipendium

Nemůžete si dovolit pokrýt náklady spojené se školením? Ozvěte se nám. Díky našim partnerům jsme ve výjimečných případech schopni poskytnout až 100% stipendium.

Jak se workshop ve škole líbil?

„Studenty workshop velmi zaujal. Aktivně se účastnili diskusí a příjemně překvapili všeobecným povědomím o prevenci. Projevili okamžitě zájem o další workshopy. Přednášející byli velmi ochotní a profesionální. Studenti se nebáli a hlavně nestyděli sdělit své názory. Workshop rozhodně doporučujeme i dalším školám“
Marie Novotná, SŠSOG Hradec Králové
"Workshop '#prsakoule' jsme realizovali zatím ve dvou třídách 3. ročníku. Celá akce byla velmi pozitivně hodnocena vyučujícími i zúčastněnými studenty. Myslím, že zapojení studentů medicíny v edukaci na školách je skvělou volbou, vedle odbornosti nabízejí středoškolákům i zdání bližšího vztahu díky věkové blízkosti, což se následně projevilo i v otevřenosti pokládaných otázek a důvěře vůči školitelkám. Veliký dík za to, co děláte!"
Lenka Doležalová, Právní akademie Liberec
"Ráda bych Vám co nejsrdečněji poděkovala za úžasné přednášky pro naše studenty a i pro naše zaměstnance, úroveň je skutečně vysoká a každý z účastníků si mnoho odnáší. Ohlasy jsou skvělé, děkuji všem lektorů i za skvělou domluvu a spolupráci!"
Mgr. Kateřina Šmídová, SOU gastronomie

Zajímá vás více? Stáhněte si aktuální nabídku workshopů.

Objednejte workshop pro vaše žáky

Líbí se vám naše aktivity a rádi byste objednali workshop pro vaše žáky? Ozvěte se nám.

Adéla Sedláčková

Kontakt pro workshopy ve školách
adela.sedlackova@loono.cz

Nejčastější otázky

Co žáci na workshopu či stánku dostanou?
Každý žák od nás dostane edukační manuál a k tomu pro radost i placku, nálepku.

Bude během školení prostor i pro dotazy?
Určitě, a to v průběhu workshopu nebo následně po něm.

Pro kolik žáků je školení vhodné?
Maximální kapacita workshopu je 60 žáků, tedy i 2 sloučené třídy. Možností je  i uspořádat více školení po sobě.

Školíte i v angličtině?
Ano, a samozřejmě za stejnou cenu.