Kdo jsme

Tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů.
Společně zachraňujeme životy skrze prevenci.

O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas. Skrze workshopy, školení a dny zdraví ve firmách i školách vzděláváme veřejnost o důležitosti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění, reprodukčním a duševním zdraví.

Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK a našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie, dermatovenerologie, praktického lékařství, výživy, psychiatrie i psychologie.

Čemu se věnujeme?

9

let
existence

150

mladých lékařů a členů týmu

3500 

realizovaných
workshopů

140000

vyškolených
lidí

90

zachráněných životů

Jak to všechno začalo?

Pusť si příběh naší zakladatelky Kateřiny.

Náš tým

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších profesionálů, kteří věří, že by pacienty neměli pouze léčit, ale také vést k prevenci nejrůznějších onemocnění.

Jak naše aktivity financujeme?

Pravidelně pořádáme crowdfundingové kampaně, přijímáme dary od soukromých i firemních dárců, navazujeme partnerství s firmami z různých oborů a prodáváme také vlastní merchandisingovou řadu.

Spolu s tím nám každý placený workshop ve firmě umožní uspořádat dva workshopy ve školách, které si zpravidla nemohou dovolit pokrýt náklady za školení.

Napsali o nás