Kdo jsme

Tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů.
Společně zachraňujeme životy skrze prevenci.

Pořádáme workshopy a webináře ve školách, firmách i na festivalech. Vzděláváme veřejnost v oblasti reprodukčního (#doledobry) a duševního zdraví (#dobrenitro), prevence onkologických (#prsakoule) a kardiovaskulárních onemocnění (#zijessrdcem). O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK a našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie, dermatovenerologie, praktického lékařství, výživy, psychiatrie i psychologie.

Záštitu nad námi převzala 

9

let
existence

110

mladých lékařů a členů týmu

3000 

realizovaných
workshopů

140000

vyškolených
lidí

70

zachráněných životů

Čemu se věnujeme?

Webináře
a workshopy

Panelové
diskuze

Online
vzdělávání

Edukační 
materiály

Podcast
a blog

Online
poradenství

Jak to všechno začalo?

Pusť si příběh naší zakladatelky Kateřiny.

Náš tým

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších profesionálů, kteří věří, že by pacienty neměli pouze léčit, ale také vést k prevenci nejrůznějších onemocnění. 

Rozrostli jsme se už do šestii měst Česka – Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Pardubice a Plzeň. Přidat se můžeš i ty!

Jak naše aktivity financujeme?

Pravidelně pořádáme crowdfundingové kampaně, přijímáme dary od soukromých i firemních dárců, navazujeme partnerství s firmamy z různých oborů a prodáváme také vlastní merchandisingovou řadu.

Spolu s tím nám každý placený workshop ve firmě umožní uspořádat dva workshopy ve školách, které si zpravidla nemohou dovolit pokrýt náklady za školení.

Ocenění

Napsali o nás