Staň se naším školitelem

Staň se jedním z těch, kteří zachraňují životy už během studia. Přidej se k Loono jako školitel!

Naši školitelé pravidelně navštěvují školy, firmy i kulturní festivaly, kde učí veřejnost o prevenci infarktu, mozkové mrtvice i rakoviny prsou a varlat. Školitelem se může stát jakýkoliv student zdravotnického oboru či mladší lékař. Školení je jedinečnou příležitostí naučit se komunikovat s budoucími pacienty, procvičit prezentační dovednosti i potkat další mladé nadšené studenty, kteří chtějí pomáhat lidem už během svého studia. 

Kdo se může stát
Loono školitelem?

Školitelem se může stát  jakýkoliv student zdravotnického oboru či zdravotnický pracovník. Najdeš se v jednom z níže uvedených? Ozvi se nám! 

  • Studenti medicíny a zubního lékařství
  • Praktikující lékaři, zubaři a sestřičky
  • Budoucí sestřičky a zdravotní bratři
  • Studenti oboru fyzioterapie, adiktologie, nutričního poradenství, biomedicínského inženýrství a dalších zdravotnických oborů.

Co tě v Loono čeká

Budeš pravidelně navštěvovat školy, firmy i kulturní festivaly a učit veřejnost o prevenci infarktu, mozkové mrtvice i rakoviny prsou a varlat. Spolu s tím budeš trávit čas s dalšími školiteli, sdílet zkušenosti, učit nováčky, rozvíjet se a podíváš se na nejrůznější lékařské a jiné kongresy a konference.

Jak tě na školení
připravíme

V začátku ti vysvětlíme, co tě čeká a nemine, vybavíme tě textovými i video materiály, které se hravě naučíš. Školení jako takové si vyzkoušíš záhy společně s našimi staršími školiteli. Nemusíš se ale bát, vše ti v praxi ukážou přímo na místě.  

Oporou ti budou taktéž naši tréninkoví manažeři a studenti medicíny v jednom Lucie a Max, kteří pomáhají se zaškolováním a tréninkem nováčků už více než rok. 

Co ti školení přinese

Nové kamarády
V Loono poznáš spoustu mladých aktivních lidí, kteří stejně jako ty chtějí pomáhat už během studia.

Prezentační dovednosti
Během školení budeš mít jedinečnou příležitost naučit se prezentovat na veřejnosti.

Komunikace
Stejně tak si vyzkoušíš komunikovat se svými budoucími pacienty a vše jim laicky a trpělivě vysvětlit. 

Sebevědomí
Máš občas pocit, že jsi k ničemu? Dokážeme ti opak, zvedneme ti sebevědomí a ukážeme, že v tom nejsi sám. 

Co říkají naši školitelé 

Loono pomohlo zformulovat moji vizi jako budoucí lékařky i vystupování před lidmi. A díky sebevědomému projevu, kterému nás v Loono učí, se mi zlepšily i studijní výsledky. Jedné věci ale vděčím nejvíc a to jsou skvělí noví kamarádi z různých oborů a fakult. Těším se, že jednou budeme spolupracovat napříč celou ČR a snad i celým světem!
Monika, školitelka z Prahy
Proč jsem se přidal k Loono? Chtěl jsem poznat všechny ty super #loonopeople. Cestovat po celé republice, zlepšit si projev, nebýt stále zavřený ve studovně a hlavně dělat něco, co má smysl, tj. šířit povědomí o prevenci, ve kterou věřím!
Daniel, školitel z Olomouce
Díky Loono se stále zlepšuji ve vystupování před lidmi, učím se předávat své znalosti srozumitelně a hlavně zábavně. S každým školením překonávám sama sebe. A to je boží!
Tamara, školitelka z Prahy

Jdeš do toho s námi?

Líbí se ti naše aktivity a rád by ses stal součástí našeho týmu? Ozvi se nám!

Věříme, že bychom neměli pacienty pouze léčit, ale i dlouhodobě vést k prevenci nejrůznějších onemocnění.