Naše projekty

Skrze projekty ukazujeme, že na zdraví 
a prevenci záleží. 

Chceme, aby těch vyškolených, kteří myslí na své zdraví a pečují o své tělo bylo mnohem více. Naším cílem je proto v následujícím roce naučit více než 50 000 lidí, jak se správně starat o svoje #prsakoule a srdce.

 Workshopy pořádáme ve školách, firmách i na festivalech.

Prevence
onkologických
onemocnění

V rámci kampaně Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule učíme, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak rakovinu včas. Málokdo totiž ví, že by na ně alespoň 1× měsíčně měl sáhnout správně a provádět tzv. samovyšetřování.

Oficiálním hashtagem kampaně je #prsakoule

Prevence
kardiovaskulárních
onemocnění

V rámci kampaně Žiješ srdcem učíme, jak předcházet kardiovaskulárním onemocněním, jak je včas odhalit, jak včas rozpoznat příznaky infarktu i mrtvice, ale také jak se zachovat, pokud se s infarktem či mrtvicí setkají u sebe nebo u někoho ve svém okolí. Málokdo totiž ví, jak se o svoje srdce & cévy správně starat.


Oficiálním hashtagem je #zijessrdcem.

Pravda o...

V rámci projektu pořádáme vzdělávací přednášky a panelové diskuze, kde vyvracíme nejrůznější mýty o zdraví, prevenci a lidském těle. Našim cílem je uvádět věci tak na pravou míru a poskytnout prostor pro otázky diváků a následnou diskuzi. 

Chci se přijít podívat