SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM NEWSLETTERU LOONO

Ahoj!

Jsme moc rádi, že se chceš přihlásit k odběru našeho newsletteru. Jeho prostřednictvím Tě budeme informovat o tom, co právě děláme, co je u nás nového a jaké akce a další projekty plánujeme.

Jsme nezisková organizace Loono, z.s. (z.s. jako zapsaný spolek), sídlíme na nám. Winstona Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3 a naše IČO je 029 05 639. Z pohledu práva jsme také správci osobních údajů, které nám při návštěvě našich webových stránek www.loono.cz a odběru newsletteru předáváš. V souladu s GDPR (o tomto nařízení Evropské rady a Parlamentu už jsi určitě slyšel, přesto jeho přesný název je: Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES), Tě tímto chceme informovat o tom, jaké Tvé údaje zpracováváme a proč tak činíme. Další informace můžeš najít i v Zásadách ochrany osobních údajů na našem webu.

Tím, že se přihlásíš k odběru newsletteru, nám dáváš svolení k tomu, abychom Ti newsletter zasílali a zároveň zpracovávali Tvé osobní údaje. Jaké údaje od Tebe pro účely newsletteru potřebujeme? Potřebujeme Tvůj e-mail

Newsletter zasíláme přibližně jednou měsíčně. Jeho prostřednictvím informujeme o všem novém, co se v loono děje. O našich nových projektech a kampaních, upozorňujeme třeba i na zajímavý díl našeho podcastu nebo zveme na akci, kterou zrovna chystáme. Každý měsíc Ti poradíme, jak se o své zdraví starat, připomeneme samovyšetření a zopakujeme, proč na prevenci záleží. :-)

Tvůj souhlas se zasíláním newsletteru je svobodný, dobrovolný a kdykoliv jej můžeš odvolat - a to buď prokliknutím se políčkem “odhlásit” v aktuálním newsletteru na formulář k odhlášení, anebo nám pošli e-mail na adresu marketing@loono.cz se zprávou, že už si nepřeješ náš newsletter ve své e-mailové schránce vídat. 

Tvé osobní údaje pro účely newsletteru zpracováváme jak my, tak i někteří naši dodavatelé, kteří nám se zasíláním newsletteru pomáhají. Mezi ně patří společnost SmartSelling, nástroj pro e-mail marketing a rozesílání newsletteru, dále společnost Solidpixels, která nám náš web vytvořila a spravuje ho a také další smluvní správci webu. 

V souvislosti s ochranou Tvých osobních údajů máš právo se na nás kdykoliv obrátit a informovat se o tom, jaké osobní údaje o Tobě zpracováváme. Máš právo na přístup k nim a také nás žádat jejich opravu, aktualizaci nebo výmaz. Máš právo žádat, abychom jejich zpracování omezili, máš právo na jejich přenos k jinému správci. Můžeš také vznést námitku proti zpracování a samozřejmě svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Pokud máš pochybnosti o tom, že Tvé osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy, neboj se nás obrátit se žádostí o vysvětlení nebo nápravu. Dozorovým orgánem je v tomto případě Úřad na ochranu osobních údajů.

Pokud by Tě v souvislosti se zasíláním newsletteru cokoliv zajímalo nebo by ses chtěl o nějaký postřeh podělit, ozvi se nám na  marketing@loono.cz. 

A to je vše! Užij si newsletter.

Tvé Loono