Ukažte, že máte srdce
na pravém místě

Abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, budeme potřebovat i vaši pomoc. Podpořte nás a naše projekty!

Jak nás můžete podpořit?

Dar

Pokud se stanete pravidelným dárcem, vstoupíte tak do klubu #PodporujuLoono. Podpořit nás můžete na základě darovací smlouvy či skrze platformu Darujme.cz.

Workshop

Na workshopech vás naučíme, jak se o sebe, svoje srdce, mozek, prsa či varlata správně starat. Objednejte si jeden i vy a posilněte tak zdraví svého týmu.

Charitativní e-shop

 Vyrábíme trička, diáře, plecháčky, abychom vám každý den připomněli, že ten správný čas myslet na své zdraví je právě teď. 

Podpořte partu mladých a nadšených lékařů z Loono v jejich osvětové činnosti. 
 

Abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, budeme potřebovat i vaši pomoc. Svým příspěvkem skrze platformu Darujme.cz podpoříte nákup školicích modelů, tisk brožur i cestovné našich školitelů. My tak budeme moci ještě více lidí naučit, jak se správně starat o svoje #prsakoule i srdce. 

 

 

Ukažte, že máte srdce na pravém místě. Podpořte nás a naše projekty!

Svým darem skrze platformu Darujme.cz přispějete na nákup školicích modelů, tisk brožur i odměnu našich školitelů. My tak budeme moci ještě více lidí naučit, jak se o svoje #prsakoule, srdce i cévy správně starat.