Podpoř Loono a #prsakoule
a pomoz zachránit další životy

Spouštíme kampaň na Donio!  Proč? Protože naše budoucnost je kvůli covidu nejistá, ale našich plánu se nechceme vzdát. Pomoz nám zachránit další životy i ty. 

Na co tvůj příspěvek použijeme? 
  • spustíme čtvrtou celonárodní kampaň zaměřenou na duševní zdraví,
  • s edukačním stanem vyjedeme do škol a kulturních center,
  • šlápneme ale i do online edukace a skrze novou komunitní aplikaci vyškolíme v prevenci dalších více než 1,5 milionu lidí.

Další možnosti pomoci

Objednej si workshop

Vzdělávací workshopy pořádáme ve školách, firmách i na festivalech. Zábavným a interaktivním způsobem ukazujeme, jak se o sebe, svoje prsa, varlata, mozek, srdce i reprodukční orgány správně starat. Uspořádat ho můžeme i ve tvé firmě, škole či městě. Stačí nám napsat pomocí formuláře. 

Firmy

Ukaž, že ti zdraví tvých kolegů leží na srdci.
 

Školy

Veď své žáky ke zdraví. 
 

Kulturní akce

Oživ svůj festival či market interaktivním školením o prevenci. 

Podpoř nás nákupem v charitativním e-shopu

Chceme, aby prevence lidi bavila, aby se stala běžnou součástí jejich životů. Vyrábíme proto trička, diáře, plecháčky, abychom ti každý den připomněli, že ten správný čas myslet na své zdraví je právě teď. Jejich nákupem podpoříš naše kampaně.

Staň se naším partnerem

Naším cílem je naučít širokou veřejnost, jak předcházeta včas rozpoznat rakovinu, kardiovaskulární onemocnění i problémy týkající se reprodukčního zdraví. Zbavíme lidi strachu z vážné nemoci a vybudujeme u nich pozitivní přístup k péči o vlastní tělo a prevenci. Pomoz nám v tom! I tvá firma se může stát naším partnerem. Podmínky partnerství spolu nastavíme individuálně.

Staň se dárcem školících modelů

 Abychom mohli školit, potřebujeme k tomu modely, na kterých učíme, jak se správně starat o svá prsa, srdce, mozek i reprodukční orgány. Díky tvému příspěvku budeme moci v oblasti prevence vyškolit ještě více návštěvníků workshopů a zachránit tak další lidské životy. Chceš se stát dárce školících modelů? Napiš nám.

Uspořádej charitativní sbírku

Charitativní sbírku můžeš uspořádat ve své firmě, kavárně nebo třeba ve škole. Na naši činnost tak mohou přispět tvoji přátelé, kolegové nebo samotné vedení společnosti. My za vybrané peníze uspořádáme workshopy ve školách firmách a komunitních centrech. Podívej se, kdo už pro nás sbírku uspořádal :-).

Staň se naším dobrovolníkem

Máš srdce na pravém místě? Staň se naším dobrovolníkem! V neziskovce je totiž práce spousta. Koho hledáme?

  • fotografy, kameramany, kteří nám pomohou zachytit jedinečnou atmosféru našich akcí
  • pomocníky s administrativou
  • pomocníky, kteří nám chtějí občas zapojit ruce a vrhnout se do manuály práce (př. stěhování, balení balíčků v e-shopu, apod.)
  • milovníky psaní, kteří si rádi sepíší článek jen tak pro zábavu

Pokud se tam najdeš nebo tě napadne cokoliv dalšího s čím bys nám rád/a pomohl/a, ozvi se nám!