Loono podcast

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. 
S lékaři, studenty medicíny, pacienty a technologickými nadšenci, kterým stejně
jako nám leží na srdci lidské zdraví.

Nejnovější epizoda

Co se honí člověku hlavou, když zjistí, že umírá? O onkologicky nemocných s nevyléčitelnou diagnózou s PhDr. Ing. Martinem Pospíchalem, Ph.D.

V dnešní epizodě se Štěpánka Dostálová společně s PhDr. Ing. Martinem Pospíchalem, Ph.D. dotkne tématu, kterého se všichni bojí - umírání. Zaměří se na lidi, kterým bylo diagnostikováno nevyléčitelné onkologické onemocnění - co se jim honí hlavou? Jakými fázemi prochází? A jak a je vůbec možné dojít ke smíření? Podcast je vhodný nejen pro ty, kteří si situací aktuálně procházejí, ale i pro jejich blízké - pomůže totiž pochopit procesy, které se člověku dějí v hlavě, a také vysvětlí zásadní věc - že i s nevyléčitelnou onkologickou diagnózou se dá ještě nějaký čas velmi kvalitně žít.

Poslouchej na Spotify.

Nebo Apple Podcasts

Vaše nejoblíbenější epizody

Poznej naše moderátorky

Míša

„Som Miška a som v 5.ročníku na 3.LF UK. V Loono som od r. 2017 a svoju prácu ozaj zbožňujem. Každý deň je priestor niečo sa naučiť."

Štěpánka

„Jsem studentkou 5. ročníku 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, už 3 roky spolu s Loono týmem šířím povědomí o prevenci a ve volných chvílích ráda běhám a praktikuju jógu."

Podpoř výrobu Loono podcastu

Baví tě náš Loono podcast? Podpoř jeho výrobu darem. Děkujeme <3

 

Podpoř výrobu Loono podcastu 

Baví tě náš Loono podcast? Podpoř jeho výrobu darem. Děkujeme <3