Naši odborní garanti

Prevence od nás bude vaše kolegy bavit.
Objednejte si workshop, webinář nebo Dny zdraví.

Poznej naše odborné garanty

MUDr. Petra Steyerová (MAMOLOGIE)
 

Je absolventkou 2. LF UK s atestací v oboru radiologie a zobrazovací metody, specialista v zobrazení prsů. Pracuje ve Všeobecné fakultní nemocnici a má zkušenosti z několika velkých pražských screeningových center, nyní je též částečně zaměstnancem Medicon a.s. - První česká lékařská společnost Praha 10 (Mamocentrum Zahradní město).

Pravidelně přednáší na českých i zahraničních konferencích a podílí se na projektech a publikacích v rámci diagnostiky a léčby nádorů prsu. Je odborným garantem neziskových organizací Loono a Amélie z.s.

Zároveň se věnuje tanečně pohybové terapii, pracuje s klienty s onkologickou diagnosou, klienty s poruchami příjmu potravy a s lidmi z pomáhajících profesí.

MUDr. Jan Novák, FEBU, FECSM (UROLOGIE)

Po absolvování 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze pracoval na Urologickém oddělení Thomayerovy nemocnice a na Urologickém oddělení Oblastní nemocnice Kladno, a.s. Nyní pracuje na Urologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Jeho profesním zaměřením v rámci urologie je andrologická problematika. V roce 2019 úspěšně složil atestaci z urologie a získal titul FEBU (Fellow of the European Board of Urology), v roce 2020 získal titul FECSM (Fellow of the European Committee of Sexual Medicine). Na urologii ho baví zejména různorodost oboru. S Loono spolupracuje dlouhodobě v rámci kampaní #prsakoule, ale i #doledobry.

MUDr. Hana Študentová, Ph.D., zástupce přednosty pro LP, Onkologická klinika, FN Olomouc a LF UP (ONKOLOGIE)


Klinická onkoložka, zabývající se léčbou solidních nádorů a to zejména nádorů urogenitálního traktu. Pracuje jako primářka a také vedoucí lékařka oddělení klinických studií na Onkologické klinice. Ve své práci se věnuje především klinické praxi, péči o onkologicky nemocné. Provází je při jejich náročném boji s chorobou. Věnuje se také pregraduální a postgraduální výuce mladších kolegů a snaží se tak vychovávat další generaci pro obor zapálených onkologů. Práce ji baví a velice ji těší rostoucí zájem o obor z řad mladých lékařů. Má ráda sport a proklamuje zdravý životní styl.

MUDr. Štěpán Hrňa (DERMATOVENEROLOGIE)

Pan doktor vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, od roku 2012 nastoupil do Všeobecné  fakultní nemocnice v Praze, kde se specializoval na dermatochirurgii a venerologii. Zde se věnoval publikační a výukové činnosti.  V roce 2017 atestoval v oboru dermatovenerologie. Od roku 2020 pracuje na soukromé kožní klinice Derma Prima v Uherském Hradišti, kde se věnuje nejen dermatovenerologii, ale i estetické medicíně. V Loono je odborným ambasadorem pro oblast kůže a také kampaň #doledobry.

MUDr. Miroslav Důra

Od roku 2014 pracuje jako dermatovenerolog na Dermatovenerologické klinice 1. LF UK a VFN v Praze. Jeho oblastmi zájmu jsou zejména dermatoonkologie, venerologie a dermatopatologie. Pravidelně publikuje v tuzemských odborných časopisech. Volný čas rád tráví v šumavské přírodě či s knížkou pohádek.

MUDr. Šárka Pavková (GYNEKOLOGIE)

Paní doktorka vystudovala Lékařskou fakultu MU v Brně. V minulosti působila na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Znojmo, od r. 2006 pak jako vedoucí lékařka Ultrazvukové ambulance. V současnosti pracuje v Gynekologické ambulanci G-Meda s.r.o ve Znojmě a také v Centru prenatální diagnostiky s.r.o. v Brně i ve Znojmě. Zaměřuje se zejména na ultrazvukovou diagnostiku v gynekologii a také na fetální medicínu. Je držitelkou četných certifikací z těchto oblastí a účastní se také pravidelně mezinárodních kongresů s ultrazvukovou tématikou. Je členkou Mezinárodní společnosti pro ultrazvuk v porodnictví a gynekologii a také České gynekologicko-porodnické společnosti ČLS JEP, konkrétně pak sekce ultrazvukové diagnostiky a a sekce pro léčbu endometriózy.

Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget.
Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras mattis consectetur purus sit amet.
Maecenas faucibus mollis interdum. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec ullamcorper nulla non.